Aktuální provoz ordinace - 9-10/2021

v období 14.-28.9. absolvujeme několik vzdělávacích kurzů a výcviků - online i prezenčně, prosíme, abyste v této době využívali ke komunikaci s námi výhradně mailovou komunikaci. Prosíme o trpělivost při vyřizování vašich požadavků.


  • aktuální termíny pro objednání dospělých pacientů jsou na říjen/listopad 2021 - krizová intervence pro dospělého pacienta s vážnými akutními problémy je možná dříve - uvádějte "krizová intervence"
  • omlouváme se, ale aktuálně je zcela naplněna kapacita pro psychologické prvovyšetření dítěte i pro psychoterapii dětí, objednání je možné na kontrolní vyšetření dětí, které jsou u nás dispenzarizované, nové dětské klienty je možno objednávat v lednu 2022, v omezené míře dle momentální kapacity realizujeme jednorázovou krizovou intervenci a výchovné poradenství pro rodiče

                                                                     děkujeme za pochopení 

Chceme připomenout trvající vládní nařízení ohledně ochrany nosu a úst v prostorách ambulantních zdravotnických zařízení - povinné jsou respirátory třídy FFP2 nebo KN95, případně nanoroušky, dezinfekce rukou při vstupu do ordinace.

!!! Děkujeme, že chráníte sebe i nás !!!